آخرین اخبار
آرشیو
برگزاری کارگاه یافتن موضوع و ژورنال مناسب   Hot Topics
1403/04/10
برگزاری کارگاه یافتن موضوع و ژورنال مناسب Hot Topics
در تاریخ یکشنبه 17 تیر ماه 1403 ساعت 9_12 کارگاه یافتن موضوع و ژورنال مناسب Hot Topics با تدریس خانم دکتر کمالی در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.
ضریب تأثیر مجلات وب آو ساینس (جی سی آر) ویرایش ۲۰۲۴ منتشر شد.
1403/04/09
ضریب تأثیر مجلات وب آو ساینس (جی سی آر) ویرایش ۲۰۲۴ منتشر شد.
گزارش سالانه استنادات مجلات (JCR) که توسط Clarivate Analytics منتشر می‌شود، هم‌اکنون در دسترس است و این بار نیز تغییراتی به همراه داشته است. این گزارش، که معیارهای مهمی مانند ضریب تأثیر مجلات (JIF) و رتبه‌بندی مجلات را در ۲۲۷ حوزه موضوعی مختلف ارائه می‌دهد، همواره به عنوان ابزاری ارزشمند برای ارزیابی عملکرد پژوهشی و مقایسه مجلات در یک حوزه خاص شناخته می‌شود.
ضرورت توجه اساتید به تقویت جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی ایران
1403/02/01
ضرورت توجه اساتید به تقویت جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی ایران
دکتر پازوکی در نشست با پژوهشگران مطرح کرد: ضرورت توجه اساتید به تقویت جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی ایران رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر ضرورت توجه اساتید به تقویت جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه گفت: ما در دانشگاه با کمک برنامه‌های پیشنهادی معاونت تحقیقات و فناوری و کارشناسان این حوزه، به دنبال ارتقاء مهارت‌ها و جایگاه و رتبه پژوهشگران و به تبع آن ارتقاء سهم دانشگاه در حل مسائل جامعه هستیم. به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عبدالرضا پازوکی دکتر فلک معاون تحقیقات و فناوری و مدیران تحقیقات و فناوری و جمعی از اعضاء هیئت علمی دانشگاه، در کتابخانه مرکزی برگزار شد، اهداف و برنامه‌های عملیاتی معاونت تحقیقات برای حمایت از محققین جوان و راهکارهای عملیاتی بهبود وضعیت پژوهشی اساتید محترم دانشگاه، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، مدیریت‌ها و اعضاء پژوهشی دانشگاه را همچون اعضاء یک خانواده برشمرد و رفع نواقص و مشکلات پژوهشی اساتید را از وظایف مسئولین دانست و افزود: ما در دانشگاه با کمک برنامه‌های پیشنهادی معاونت تحقیقات و فن
نخستین جشنواره بین‌المللی‌سازی
1402/03/29
نخستین جشنواره بین‌المللی‌سازی
معرفی برترین‌های دانشگاه علوم پزشکی ایران در حوزه بین المللی سازی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در جشنواره بین المللی سازی انجام شد
برگزیدگان هفته پژوهش
1401/10/14
برگزیدگان هفته پژوهش
دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران در راستای نیازهای جامعه تحت پوشش است که بضاعت علمی دانشگاه در انجام پروژهای ملی با رویکرد جامعه محور را نشان می دهد؛ در این راستا جشنواره پژوهش و فناوری فرصتی برای پاسداشت تلاش های اندیشمندان و محققان در این عرصه است.
سایت Worldcat
سایت آمازون
سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی
Template settings